=-   e-Fatura Dönüşüm Hizmetleri    -=

 

e-Fatura Nedir ve Hangi İşletmeler Kullanabilir?

İşletmelerde kullanılan faturaların kâğıt yerine bilgisayar ortamında hazırlanıp paylaşılmasıdır. Kâğıt fatura ile arasında hiç bir fark yoktur. Yıllık cirosu 5 milyon TL ve üzerindeki tüm işletmelerin e-Fatura kullanması zorunludur.

Kanunlarla çerçevesi çizilmiş olup, uluslararası biçimde standart hale getirilmiştir. Zaman damgası ve mali mühür ile değiştirilemezlik garantisi altına alınmıştır.

Fatura kesen ve fatura kesilen her iki tarafın da e-Fatura kullanıcısı olması durumunda kullanılır. Gelir İdaresi Başkanlığı sunucuları üzerinden alıcıya ve satıcıya iletilir.
 

e-Faturanın Avantajları Nelerdir?

Faturalarınız 10 yıl boyunca dijital ortamda saklanır. İstediğiniz zaman faturanıza ulaşabilirsiniz. Fatura kaybolma sıkıntısı ortadan kalkar.

Fatura maliyetleriniz düşer. Fatura kesilecek firma bilgilerini her fatura kesmede tekrardan girmenize gerek kalmaz.

Fatura kesildiği anda, alıcı firmanın mailine fatura hemen gönderilir. Fatura ulaştımı veya fatura kayboldumu gibi endişeler son bulmuş olur.


e-Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz veya firmamız internet ortamında mali mühür başvurusunu yapar. Mali mühür alındıktan sonra, firmamız tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirir.

Kısaca; e-fatura başvurusu ve e-faturaya geçmek çok kolaydır.

e-Dönüşüm Sistemleriyle Yeni Bir Hayata Geçmek Çok Kolay!

e-fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye gibi e-Dönüşüm sistemlerine çok kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Masraflarınızı yarıya indirebilir ve işletmenizin dijital dönüşümünü başlatabilirsiniz.

FİYATLAR